התקנת ספרינקלרים בבאר שבע

חברת מיגון אש המאושרת על ידי מכון התקנים תתקין בבית העסק שלכם בבאר שבע ספרינקלרים בהתאם לדרישות החוקיות לקבלת רישיון עסק. שירות ההתקנה יכלול כמה נדבכים: ראשית כל, יתבצע אפיון מלא של המבנה על פי חוקי התקן וההנחיות שלו. בהתאם לכך, ייקבעו מקומות להטמעת רכזת האבטחה, הספרינקלרים, הגלאים ואמצעי תגובות המערכת כמו צופרים וחייגני דיווח שקט למוקדי כיבוי. מה חשוב לדעת על ספרינקלרים?

ספרינקלרים לכיבוי אש חיצוני שונים מאלו של פנים המבנה

אם המבנה שלכם כולל יחידה חיצונית שנמצאה בעלת סיכון לבערה – יוצבו בה תותחי כיבוי אש, שישיבו מים בווקטור אלכסוני מכוון היטב אל עבר מקום האש. במבנה סגור, יותקנו ספרינקלרים רגילים שיתיזו מים בצורה קווית ישרה. הן הספרינקלרים החיצוניים והן הפנימיים יחוברו אל צנרת הגנת אש אחת, שהיא תהווה את מקור אספקת המים למתזים.

כך תתנהלו בעת העברת משרד מכתובת לכתובת

אל תעקרו לבד שום רכיב הגנת אשז: לא את הרכזת, לא את הגלאים והצופרים/חייגנים, ודאי שלא את הספרינקלרים. אלו רכיבים שעלולים לחשוף אתכם להתחשמלולת וגרוע מכך – לסכנת הצפה עזה שתבוא בעיקר מצינורות הספרינקלרים. אם אתם עוברים משרד, רק חברת התקנת ספרינקלרים תוכל לעקור אותם בשבילכם ולהעביר אותם. מומלץ לחפש את החברה על פי מיקומו של בית העסק. אם הוא נמצא בדרום, חפשו התקנת ספרינקלרים בבאר שבע, למשל.

יש לכם מה לעשות אם אתם סבורים שצריך להציב גלאי עשן במקומות שהתקן לא מחייב זאת

באופן עקרוני, חברת התקנת ספרינקלרים בבאר שבע לא תציב גלאים במקומות שהתקן לא מחייב זאת. אנחנו נצמדים אך ורק לדרישות התקן ולא ששים לחייב אתכם על משהו שלא נדרש מבחינת החוק. אבל, אם יש לכם השגות, ואתם סבורים כי באזור מסוים צריך להציב גלאי עשן, אתם יכולים לרכוש גלאי עשן עצמאי ללא חיבור למערכת, אשר יתפקד גם כרכזת וגם כגלאי. במידה והוא אכן יצפצף (מה שלא סביר, אם אכן מדובר במקום שהתקן לא מחייב להציב גלאי) הצטיידו במטף כיבוי או הזעיקו את כוחות ההצלה. אנו מחויבים להתקין גלאי שיחובר למערכת ההגנה ולספרינקלרים במידה ואכן תפרוץ שריפה במקום שלא התקנו בו גלאי קודם לכן.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום