מערכת כיבוי אש רב נפחית בקצף

אם אתם בית עסק, וזקוקים לרישיון מחודש, עליכם לדאוג להתקנת מערכת כיבוי אש תקנית. מערכת כיבוי האש התקנית מבטיחה לכם שקט תעשייתי בכל הנושא של דליקות ועבודה בהרמוניה מול הרשויות בישראל. בשל הדליקות שהתרחשו בשנים האחרונות – הן לא לוקחות סיכונים, ומתנות את חידוש רישיון העסק בהתקנת מערכת כיבוי אש. מערכת כיבוי אש רב נפחית בקצף היא כזו שמסתמכת על 3 סוגי רכיבים: פיקוד, גילוי ותגובה. רכיבי התגובה המרכזיים הם ספרינקלרים מתיזי קצף אשר מפזרים את חומר הכיבוי על פני נפח רב וגורמים לאש לא רק להיכבות, אלא גם להעלמת ריקושטים שעשויים היו לחדש את הדליקה אלמלא כיבוי מסוג זה.

התאמת המערכת לבית העסק

את ההתאמה יש לבצע באמצעות חברת מיגון אש הפועלת על פי התקן ואושרה כבעלת תעודת הסמכה לעסוק בתחום. נציגי החברה יבחנו את המשרד שלכם, יוודאו היכן יש להתקין את הציוד, איפה להסליק את רכזת האבטחה, איפה לשים את הגלאים והיכן יש לקבוע את הספרינקלרים והצינורות שיוליכו מים אליהם. בנוסף, ייקבעו נקודות בהן אם תתרחש דליקה תופעל אזעקה, ויתבצע דיווח שקט למוקד כיבוי אש.

פעולת המערכת באופן ידידותי מובטחת

אתם תוכלו לעשן ולהדליק כירת גז באופן שוטף. הדאגה שזה יקרה מתבססת או על כיול מתאים של הגלאים, אטו על קביעה שאזור מסוים לא יידרך כשאתם בעבודה. רק כשאחרון העובדים עוזב את העבודה יש לדרוך את אותו אזור על מנת שהמערכת תגן עליו משריפה. לדוגמה, מטבח עם כירת גז, שיש בו פינת עישון צריך להיות נקי מספרינקלרים פועלים, אבל יש לדרוך את הגלאים שיפעילו אותם עם עזיבת אחרון העובדים את המשרד. חברת מיגון אש תלמד אתכם כיצד לעשות זאת לאחר סיום ההתקנה.

סיוע בזמן אמת במהלך דליקה

כפי שציינו, ישנם מקומות שקשה להשתלט עליהם לבד, גם כשמותקנת מערכת כיבוי אשד רב נפחית בקצף. לדוגמה, במשרד הממוקם במושב שמסביב לו שדות חיטים מועדים לדליקה. במקרים כאלו לא יילקחו סיכונים ויותקנו תגובות מערכת כמו אזעקות ודיווחים שקטים למוקדי כיבוי אש. בכך, יתאפשר לכם להימלט מהמקום ולמסור אותו לאחריותם של כוחות ההצלה בזמן.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום