ספרינקלרים מחירים

עבור רבים אשר מעוניינים לרכוש ספרינקלרים מחירים הם חלק חשוב מאוד בהתלבטות בין הדגמים השונים ובהחלטה הסופית. היום ההיצע בשוק הינו רחב מאוד, ואתם יכולים למצוא די בקלות מגוון רחב מאוד של ספקים ויצרנים המציעים ספרינקלרים למכירה, מה שמאפשר למצוא עבור ספרינקלרים מחירים בטווח רחב מאוד, ומה שמאפשר לכל אחד למצוא את הספרינקלרים המתאימים לו, לא רק מבחינת הסוג או האיכות, אלא גם מבחינת המחיר.

אם אתם צריכים או רוצים לרכוש ספרינקלרים, ומחפשים מידע על מחירים, סוגים, רמות איכות ופיתוחים חדישים, בקבוצת דורון נגב אש אנו מציעים לכם מגוון רחב מאוד של ספרינקלרים וציוד לכיבוי שריפות, ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם למצוא את סוג הספרינקלרים הנכון ביותר עבורכם.
ההבדלים בין סוגי הספרינקלרים השונים


בין הסוגים הרבים של הספרינקלרים הקיימים היום ניתן למצוא שני הבדלים בולטים ומהותיים:


1. עוצמת פיזור המים: לכל ספרינקלר יש עוצמת פיזור מים משלו, וככל שתבחרו ספרינקלרים בעלי עצמת פיזור מים גבוהה יותר, כך הם יוכלו להתמודד עם כיבוי האש במקרה חירום בצורה טובה יותר. כמובן, כאשר מבצעים השוואה בין ספרינקלרים מחירים של ספרינקלרים בעלי עצמת פיזור מים גבוהה יותר יכולים להיות גם יקרים יותר, ומובן מדוע.

2. צורת פיזור המים: עוד הבדל מהותי בין הספרינקלרים השונים הינו הבדל בצורת פיזור המים של כל אחד מהם. חשוב מאוד לבדוק כי צורת פיזור המים תתאים לסוג המבנה, הגודל שלו והמיקום בו אתם מעוניינים למקם את הספרינקלר, ולכן קחו את כל זה מראש לפני הבחירה.

סוגי הספרינקלרים הנפוצים:

  • מערכת ספרינקלרים רטובה: מערכת המחוברת ישירות אל מקור מים.
  • מערכת ספרינקלרים יבשה: מערכת הכוללת צינורות המובילים אל מקור המים. הצנרת של המערכת מלאה באוויר דחוס ממדחס המחובר אליה, וכאשר נפתח המתז המים זורמים אל הצנרת ויוצאים החוצה.
  • מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה: דומה למערכת היבשה, רק שכאן מחובר סליל אלקטרו מגנטי אל לוח בקרה אשר מופעל כתוצאה מעשן או חום.
  • מערכת עם פעולה מקדימה אחת: מערכת אשר מזרימה מים לצנרת מיד עם הפעולה של גלאי העשן או החום.
  • מערכת עם פעולה מקדימה כפולה: פועלת רק כאשר יש גם אזעקה וגם פתיחת מתז מהצנרת.
  • מערכת הצפה: מערכת יבשה בה מיד עם התראה מהגלאים המים יוצאים בעצמה גבוהה מכל המתזים יחד.

 

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום