מערכת כיבוי אש

התקנה של מערכת כיבוי אש הינה לא רק חובה חוקית במקומות רבים, אלא גם אחריות של בעלי נכסים. היום ישנה הרבה יותר מודעות לחשיבות ההתגוננות וההגנה מפני אש ועשן, ולכן מערכת כיבוי אש הפכה להיות כלי נפוץ ומבוקש מאוד על ידי רבים, ובמקומות רבים.

קבוצת דורון נגב אש הינה הקבוצה המובילה בתחום כיבוי האש וציוד לשליטה בשריפות, והיא פעילה בתחום כבר למעלה מ - 30 שנה. קבוצת דורון נגב אש תוכל לסייע לכם למצוא מערכת כיבוי אש המתאימה לצרכים שלכם, לסוג המבנה המדובר, לדרישות בהן אתם צריכים לעמוד במידה ואתם זקוקים לרישיון עסק ועוד.

התאמה אישית לכל לקוח


בקבוצת דורון נגב אש תוכלו לקבל שירותי ייעוץ מקצועיים אשר יאפשרו לכם להתאים את המערכת שאתם רוכשים לצרכים האישיים שלכם. הייעוץ הזה הוא חשוב מאוד. ללא ייעוץ מקצועי עלולים לקרות שני מצבים נפוצים מאוד:

תתפתו לבחור במחיר הזול ביותר שאתם מוצאים, ובסופו של דבר ייתכן כי תבחרו מערכת כיבוי אש שאולי היא זולה, אך היא כלל לא מתאימה לצרכים שלכם ולמה שהמבנה זקוק לו.

תבחרו מערכת יקרה ומורכבת מידי אשר אתם לא זקוקים לה במבנה כמו שלכם, ויתברר כי יכולתם לחסוך סכום כסף משמעותי מאוד ולבחור במערכת זולה יותר.

מערכות התגוננות בפני שריפה


מלבד מערכת כיבוי אש, תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות המאפשרות התגוננות בפני שריפה, וישנה חשיבות גדולה מאוד למערכות הללו. במקום לחכות עד שתפרוץ האש בכדי להתחיל בפעולות הכיבוי, תוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה יותר ולמנוע התפרצות והתפשטות של שריפות מראש.

כמובן, לא בכל מקום זקוקים למערכות מהסוג הזה, ולא בכל מקום זקוקים לכל מערכת אפשרית בכדי לכבות שריפות, ולכן הייעוץ שהוזכר קודם הוא כל כך חשוב.
לסיכום, מערכת כיבוי אש אתם יכולים למצוא בקלות רבה, אך אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים מערכות איכותיות ומקצועיות, ואם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים כי אתם בוחרים מערכות אשר יאפשרו לכם להגן על המבנה ועל היושבים בו, קבוצת דורון נגב אש תעניק לכם את הפתרון.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום