מערכות כיבוי אש ועשן

מערכות כיבוי אש ועשן הינן מערכות שיכולות להציל חיים ורכוש, בכך אין כל ספק, ולכן היום ניתן לראות מבנים רבים בהם מותקנות מערכות כיבוי אש ועשן, בין אם אלו בתי עסק ומבנים ציבוריים, בהם זוהי חובה על פי חוק, ובין אם בבתים פרטיים.

חשוב להבין כי מערכות כיבוי אש ועשן הינן מערכות מורכבות שלא כל אחד יכול להתקין בצורה טובה, ולא כל אחד יכול לסייע לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם. לכן חשוב לפנות אל חברה מקצועית העוסקת בתחום, כמו קבוצת דורון נגב אש, כך שתוכלו לקבל ייעוץ מקצועי להתאמה נכונה של המערכת אליכם.

התאמה לצרכים שלכם


היום ניתן למצוא מגוון די רחב של מערכות כיבוי אש ועשן, ולכן, חשוב לבצע התאמה בין המערכת לבין הצרכים של הלקוח. כאשר מדובר בעסקים או מבנים ציבוריים, לכל אחד מהם יכולות להיות דרישות שונות. לדוגמא, מפעל אשר משתמש בחומרים דליקים בעת הייצור ידרש למערכות מתקדמות ונרחבות יותר לעומת חנות בגדים קטנה, ובבית פרטי קטן בבניין תידרש מערכת שונה לעומת בית כפרי גדול העשוי כולו מעץ. לכן חשוב מאוד להבין היטב את הצרכים של כל לקוח ולהתאים את המערכת הנכונה עבורו, וזה בדיוק מה שיעשו עבורכם צוות היועצים המקצועיים של קבוצת דורון נגב אש.

תחזוקה וטיפול שוטף


מלבד הרכישה עצמה של מערכות כיבוי אש ועשן, עליכם לקחת בחשבון גם את התפעול והתחזוקה השוטפת של המערכות הללו. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי בעת חירום המערכות יפעלו בצורה טובה ותקינה, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו בשעה של שריפה המערכת לא תצליח לבצע את הכיבוי על הצד הטוב ביותר, עליכם לפנות אל חברה מקצועית אשר תבצע עבורכם בדיקות של המערכת באופן קבוע, ותבצע טיפולים, תיקונים ועבודות תחזוקה רצופות כך שהמערכת תוכל לזהות התפתחות של שריפה באופן מיידי ותוכל לכבות את האש מהר ככל האפשר על מנת למנוע התפשטות של השריפה ונזקים גדולים וחמורים יותר.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום