מטפי כיבוי אש

מטפי כיבוי אש הם ללא ספק כי העזר המרכזי בכיבוי שריפות. היום, בעידן בו ישנה מודעות רבה לחשיבות ההגנה מפני אש, ובעידן בו מבינים את הסכנות הרבות הכרוכות בכך, חשוב מאוד לכל אחד להחזיק מטפי כיבוי אש בהישג יד, אם זה בבית פרטי, בלובי בבניין, ברכב וכמובן, בבתי עסק ומקומות ציבוריים.

מטפי כיבוי אש יכולים לעשות את ההבדל בין שריפה מקומית קטנה ולא מזיקה לבין שריפה גדולה וקטלנית, ולכן חשוב מאוד להחזיק מטפים בכל מקום אפשרי, והיום, לאור ההיצע הרחב בתחום, והוזלת עלויות הייצור, אתם יכולים למצוא גם מטפי כיבוי אש במחירים נוחים וסבירים לחלוטין כך שהרכישה הופכת לאפילו יותר משתלמת!

איך לבחור את המטף המתאים לכם?


היום ניתן למצוא כמה סוגים שונים של מטפי כיבוי אש, ולכן לפני שאתם בוחרים מטף חשוב מאוד שתדעו להגדיר בדיוק את הצרכים שלכם, ולפי הצרכים הללו תוכלו לבחור בסופו של דבר את המטף המתאים לכם.

כמובן, אם אתם מתלבטים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג אלינו. קבוצת דורון נגב אש הינה קבוצה העוסקת בתחום כיבוי האש כבר למעלה משלושה עשורים, ונשמח להבין את הצרכים שלכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירה של המטף המתאים ביותר עבורכם.

תחזוקה נכונה של המטפים


חשוב מאוד לזכור כי לאחר הרכישה של מטפי כיבוי אש עליכם לדעת כיצד לתחזק אותם בצורה טובה ונכונה. לפני הכל, רשמו לעצמכם במקום בולט תזכורת לצד תאריך התפוגה של המטף, כך שתדעו מתי מגיע הזמן להחליף אותו. בנוסף, מומלץ לבצע בדיקה של המטפים אחת לחודש, במיוחד במקומות ציבוריים, בניינים גדולים או מקומות בסיכון גבוה יותר להתפרצות של שריפות, כמו מפעלים בהם עובדים עם חומרים דליקים.

שימו לב גם למקם את המטף במקום שיהיה נגיש, אך לא נגיש מידי - לא במקום בו ילדים יוכלו להגיע אליו ולנסות להפעיל אותו מתוך משחק, דבר שיכול להיות סכנה של ממש.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום