התקנת ספרינקלרים: למה חשוב לבצע התקנת ספרינקלרים?

מערכת ספרינקלרים הינה מערכת אשר מהווה היום את אחת הדרכים היעילות ביותר להשתלט בזמן על שריפות, מערכת אשר היעילות שלה הוכחה בשטח אין ספור פעמים, בין אם בכיבוי מלא של השריפה מיד עם הפריצה שלה, ובין אם בהאטת קצב ההתפשטות של השריפה עד ההגעה של כוחות הכיבוי.
מערכת ספרינקלרים הינה מערכת של מתזי מים. המתזים מותקנים על רשת של צינורות, ולמרות שניתן לבצע התקנה גם בקירות או אפילו מתחת לרצפות צפות, לרוב נהוג להתקין את המערכת בתקרה. במקרה שהמערכת מזהה שריפה הספרינקלרים מתחילים מיד בהתזה של מים בכדי לכבות את האש או להאט את ההתפשטות.

למה חשוב לבצע התקנת ספרינקלרים?

לפני הכל, ישנם מקומות בהם התקנת ספרינקלרים מחוייבת על פי חוק, כמו בבתי עסק שונים או מבנים ציבוריים, אך מעבר לכך, היום ניתן למצוא גם מקומות רבים בהם אין חובה חוקית לבצע התקנת ספרינקלרים אך בעלי המקום בוחרים להתקין אותם, כמו בבתים פרטיים.
חשוב להבין – אפילו אש קטנה יכולה להפוך בתוך דקות ספורות לשריפת ענק, ולכן ישנה חשיבות גדולה מאוד להתקנה של מערכת ספרינקלרים. הכיבוי המוקדם של האש, או לפחות כלי עזר אשר מאט את ההתפשטות שלה יכול להציל חיים ממש ולסייע בהשתלטות על השריפה עד שיגיעו מכבי האש.

למה לבחור בקבוצת דורון נגב אש?

קבוצות דורון נגב אש הינה הקבוצה המובילה בתחום בישראל, ובעלת ניסיון של למעלה מ – 30 שנה. כאשר אתם בוחרים בשירות תכנון או התקנת ספרינקלרים שלנו אתם בוחרים בשירות המקצועי ביותר שתוכלו לקבל, בתכנון שמבוצע על ידי מומחים בתחום אשר ידעו כיצד לבחור את המיקומים הנכונים למערכת בצורה אסטרטגית ויוכלו לסייע לכם להתאים את המערכת למבנה ולדרישות שלו, יחד עם היכולות התקציביות שלכם.
בנוסף, אנו מעניקים לכם שירות קבוע לאורך זמן. כידוע, עליכם לבצע בדיקות תקופתיות למערכת בכדי לוודא את תקינותה ובכדי להיות בטוחים כי בעת הצורך היא באמת תפעל, ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה וותיקה שתלווה אתכם למשך זמן רב מאוד ללא כל בעיה.
 
 

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום