מערכות כיבוי אש: התקנת מערכות כיבוי אש

עבודת התקנת מערכות כיבוי אש הינה עבודה אשר חייבת להתבצע בצורה מקצועית, ועל ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, בין אם מדובר במקום בו החוק מחייב התקנת מערכות כיבוי אש, כמו בתי עסק או מבנים ציבוריים, ובין אם מדובר במקום פרטי בו אתם בוחרים להתקין מערכות כאלו, כמו בבית הפרטי שלכם.
בכל מקרה, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי ההוצאה הכספית שלכם על הרכישה של המערכת באמת משתלמת, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי המערכת תשמש אתכם בצורה הטובה ביותר במקרים של סכנה חלילה, עליכם לפנות אל מומחים בתחום.
קבוצת דורון נגב אש הינה הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בתחום התכנון והביצוע של מערכות כיבוי אש. אנו נגיע עד אליכם ונסייע לכם בתכנון נכון, בבחירת המערכת המתאימה לכם, שילוב אמצעי הבטיחות הנכונים עבור המבנה והתקציב שלכם וכמובן, נבצע את ההתקנה הדרושה ובדיקות תקופתיות נדרשות על פי סוג המערכת.

ייעוץ מקצועי ראשוני

השלב הראשון בשירות שתקבלו מאיתנו הוא קודם כל ייעוץ. בכדי לבצע התקנת מערכות כיבוי אש בצורה נכונה, ובכדי שהמערכות הללו באמת יקיימו את מטרתן במקרה חירום, חשוב מאוד לתכנן נכון כיצד להתקין את המערכת, אלו מוצרים לשלב בה ומה יתאים למבנה, כמות האנשים הממוצעת בו ועוד.
לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית בתחום ולא לנסות לבצע את ההתקנה על ידי אנשים שפחות מכירים את הנושא. אולי הם ידעו כיצד להתקין את האביזרים השונים, אך בכל הקשור לתכנון נכון והתקנה בטוחה לחלוטין, לא בטוח שתקבלו בדיוק את מה שאתם מצפים לו.

בדיקות תקופתיות של המערכת

עליכם לדעת כי ברגע שאתם מבצעים התקנת מערכות כיבוי אש אתם לא יכולים פשוט לעזוב את זה ולצפות כי בכל מקרה המערכת תפעל. עליכם להיות ערוכים תמיד ולכן חשוב מאוד לבצע בדיקות תקופתיות לתקינות של המערכת.
אנו בדורון נגב אש נוכל ללוות אתכם באופן קבוע גם לאחר התקנת מערכות כיבוי אש ולהבטיח לכם בדיקות תקופתיות על ידי טכנאים מומחים ומנוסים בתחום אשר מבצעים בדיקה מדוקדקת לחלוטין.

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום