הזזת ספרינקלרים: מי זקוק לשירות הזזת ספרינקלרים?

קבוצת דורון נגב אש הינה הקבוצה המובילה בישראל בתכנון וביצוע של מערכות כיבוי אש, בין כל שאר השירותים שאנו מעניקים, והמוצרים הנמכרים על ידנו, תוכלו למצוא גם שירות הזזת ספרינקלרים מקצועי אשר מבוצע על ידי טכנאים מומחים ומורשים בתחום.
ספרינקלרים הינם כלי יעיל מאוד בהגנה מפני שריפות. ברגע שהם מזהים שריפה, הם מתחילים להתיז מים כך שהם יכולים לכבות לחלוטין את השריפה או להאט את ההתפשטות שלה עד להגעת מכבי האש. היום ניתן לראות רבים המתקינים ספרינקלרים, בין אם בעסקים בהם זה חובה על פי חוק, ובין אם בבתים פרטיים בהם בעלי הבית רוצים לשמור טוב יותר על בטחון בני הבית.

מי זקוק לשירות הזזת ספרינקלרים?

אם יש לכם ספרינקלרים ואתם עוברים דירה או משרד, או רוצים להזיזם למקום אחר בשל שיפוץ במבנה או כל צורך אחר, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר יבצעו עבורכם עבודת הזזת ספרינקלרים. חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע איתם תוכלו להיות בטוחים כי עבודות ההעתקה של המערכת למיקום אחר מבוצעות על הצד הטוב ביותר, ואתם יכולים להיות בטוחים כי במקרה של שריפה חלילה הספרינקלרים יפעלו מיד ויסייעו בהשתלטות על השריפה.

תכנון נכון של הזזת המערכת

לפני שמתחילים לבצע הזזת ספרינקלרים חשוב מאוד להתחיל בתכנון. בשלב הראשון בוחנים את המבנה החדש אליו יש להעתיק את המערכת, ואת הצרכים של המבנה. לאחר מכן בוחנים את אפשרויות ההתאמה של המערכת הקיימת למבנה החדש, והאם ישנם חלקים מהמערכת שלא יהיה בהם צורך במבנה החדש (כמו לדוגמא במבנה קטן יותר), או שעליכם לרכוש ספרינקלרים נוספים (במידה ומדובר במבנה גדול יותר).
לכן חשוב לקבל ייעוץ ממומחים בתחום שלא ינסו למכור לכם כמה שיותר, אלא לתת לכם פתרונות אמיתיים ומקצועיים על פי הצרכים שלכם, ובהתאמה ליכולת התקציבית שלכם.
אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו 08-6279598 והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי במקום ובסופו של דבר לבצע את עבודת הזזת הספרינקלרים באופן הטוב ביותר, והבטוח ביותר.
 

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום