גלאי עשן עצמאי: התקנה של גלאי עשן עצמאי בעסק

התקנה של גלאי עשן עצמאי בעסק או בבית הינה חשובה מאוד, ויכולה להיות מצילת חיים ממש. גלאי עשן הינו מוצר אשר יזהה את השריפה לפני שהיא מתפרצת לממדים מסכני חיים, ויוכל להתריע בזמן על התפרצות של שריפה בבית או בעסק.
על פי החוק, בכל בית חדש בישראל בבניין דירות יש להתקין גלאי עשן, אך גם מעבר לחוק, היום גם בעלי בתים פרטיים, ובעלי דירות ישנות, וכל אדם בישראל מבינים כי ישנה חשיבות גבוהה מאוד להתקנה של גלאי עשן בדירות, ומוצר מציל חיים שכזה לא כדאי לוותר עליו.

היתרונות של גלאי עשן עצמאי

גלאי עשן עצמאי מעניק לכם יתרונות חשובים מאוד בבית או בכל מבנה בו מתקינים אותו. גלאי עשן עצמאי יספק התרעה באופן מיידי בכל מצב בו הוא מזהה עשן חריג כך שהוא מאפשר לבני הבית לזהות את המקור של העשן ולפעול בהתאם למקור האש וכך למנוע התפתחות של שריפות באופן מהיר או מצבים מסוכנים דומים.
חשוב להבין כי שריפה יכולה להתפתח בתוך דקות ספורות לממדים עצומים, והזיהוי המוקדם הוא הדבר החשוב ביותר בדרך למניעת שריפות, השתלטות על האש ושמירה על בני הבית שלכם.
יתרון נוסף הוא שהיום אתם יכולים למצוא גלאי עשן עצמאי בסגנון עיצובי ייחודי ומרשים אשר ישתלב עם הבית שלכם היטב ולכן אם בעבר אנשים היו חוששים מהשילוב שלו בבית בשל המראה, היום גם את החשש הזה אתם יכולים להוריד מלבכם.

חשיבות הרכישה וההתקנה על ידי מקצוענים

אם אתם רוצים לרכוש גלאי עשן עצמאי ולהיות בטוחים כי הוא יענה על הצרכים שלכם ובאמת יפעל במקרה של סכנה, עליכם לבחור בחברה מקצועית ממנה תרכשו את הגלאי הנכון עבורכם, וחברה של מומחים שתבצע עבורכם את ההתקנה ובדיקות תקופתיות לתקינות הגלאי.
קבוצת דורון נגב הינה הקבוצה הגדולה בישראל בתחום התכנון והביצוע של מערכות כיבוי אש, ואצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים איכותיים במיוחד ושירות ללא פשרות! חייגו עכשיו 08-6279598 ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את גלאי העשן הטוב ביותר עבורכם!
 

‹ חזרה לכל המאמרים
אביעוז קריספין משרד פרסום